Реанімація ініціативи Демократичних Сил™️?

theescapeman11

Активіст
Нас. пункт
Одеса
Як партія відноситься до ініціативи «Спільно» об'єднати демократичні сили та вивести «єдиного кандидата»?

Хотів порозмірковувати та може почати дискусію, бо звучить як гарний план: набратися гуртом та торпедувати президентські та парламентські вибори. Зараз підписали меморандум та навіть Олег Михайлик вже публічно підтримав. Хоча і від сухих серйозних євродемократів та їх лідерів воротить.

Як я розмірковую:

+ Прос:
1. Ніхто майже нічого не втрачає від цього
2. У всіх є основні спільні вектори:
.а. непримиримість нинішньому корумпованному олігархату, що гальмує розвиток і фактично загрожує державній безпеці.
.б. хоч якась віра у владу керовану здоровим глуздом
3. Спільний ресурс можна буде розподілити як можна ефектівніше
4. Різношерсність сил може допомогти знайти більший електорат та ресурс, з кожною новою силою чи діячем ростуть шанси
5. Єдиний кандидат™️ може якщо і не виграти, то саккумулювати більше рейтингу та ресурсу, створючи противагу олігархам, екс-регіоналам та всіляким клоунам.
6. концентрація тиску на владу навіть у випадку відсутності більшості
7. тобто стимулювання розвитку того самого Громадянського Суспільства™️, яке при будь-якій можливій владі зможе утримати Україну на цивилізованному напрямку
8. при ідеальному сценарії — всього десь за 15 років (камон, ми вже всі тут виросли, пролетить занадто швидко) Україна стає на рівень найвпливовіших європейських держав, є важливим стратегічним та економічним партнером, що змушує захищати та підтримувати нас (так, у світі «демократія» працює лише так), що гарантовано послабить кремлівський режим та наблизить кінець цієї війни.
9. ...
10. Профіт!

- Конс:
1. Основну надію на реалізацію покладають на Садового, Гриценка та Вакарчука
2. У Садового та Гриценка достатньо своїх гріхів та факапів (проте це справедливо для всіх без винятку кандидатів)
3. Ні у кого про це навіть не йде мова, чорт, кожен чекає що саме під ними все зробится та винесе головую вперед прямо у ВР
4. Надскладно організувати та менеджерити таке політичне об'єднання, саме через плюралізм
5. Надскладно вибрати єдиного кандидата, що буде представляти усіх буде (праймеріз? шо? це шо мля?)
6. тому надвеликий ризик розчваритися і як завжди потонути у власних амбіціях і SNAFU ще до виборів
7. та навіть президентська та парламентська перемога не гарантує зупинити колесо генотьби

Поки що все виглядає як ризикована, тяжка, але безпрограшна гра із великим джекпотом. Серед викликів: відкладання персональних амбіцій на декілька років, організаційні проблеми, толерантність щодо різних поглядів та готовність до солідарності за ради об'єктивної мети. Мені здаєтся що воно того варте. Що ви думаєте, оживила би ДемСокира ніякущу євроініціативу, чи це нереально у наших умовах? Які підводні камені я можу не бачити чи применшувати? Цікаво якось це обговорити, бо ініціатива існує давно, до виборів залишилось півтора місяці, а про неї нічого не чутно було, тільки якщо ти на Найєма не підписаний

Останнє редагування:

Помазан Богдан

Міністр
Команда форуму
Вы наверное упустили что мы не только демократическая (есть другие?), мы праволиберальная партия, и в пределах Украины по факту единственные в этом секторе.
Тут нет "враг моего врага", они все наши идеологические оппоненты и вопрос должен стоять так: что нам делать когда они очередной раз переобуются но под наш флаг.

Останнє редагування:

yanzay

Активіст
Нас. пункт
Kyiv
Правая партия объединяется вокруг единого демократа (очевидно социалиста, у нас других нет) и объявляет войну крупному бизнесу (или что вы имели ввиду под олигархатом?).

Нас. пункт
Харків
Як партія відноситься до ініціативи «Спільно» об'єднати демократичні сили та вивести «єдиного кандидата»?
Думаю уместны слова В,И,Ленина ..."мы еще,пока, не готовы.." или "мы пойдем другим путем..", а если у вас есть свободные деньги 2000000 то лучше их потратить на выборы в Раду потому , как сказал один человек: - "президент - ничто, парламент - всё!"

theescapeman11

Активіст
Нас. пункт
Одеса
Правая партия объединяется вокруг единого демократа (очевидно социалиста, у нас других нет) и объявляет войну крупному бизнесу (или что вы имели ввиду под олигархатом?).
Олигархат — красивое слово) таки уточню — под ним я имею ввиду спайку власти и бизнеса, что ставит себя выше интересов государства и его развития, те же Фирташи с Ахметовым.

Вы наверное упустили что мы не только демократическая (есть другие?), мы праволиберальная партия, и в пределах Украины по факту единственные в этом секторе.
Присоединяться к людям которые запачканы во все цвета радуги?
Тут нет "враг моего врага", они все наши идеологические оппоненты и вопрос должен стоять так: что нам делать когда они очередной раз переобуются но под наш флаг.
Ах, прошу прощения, я забыл про официальную позицию партии о неподдержании какого-либо кандидата, а значит инициатива уже априори противоречит, во всяком случае во время президентских выборов.

Тем не менее, у меня сложилось впечатление что сама по себе идея сугубо практичная а не идеологическая главное чтобы был демократический вектор. Ведь все равно кандидата должны потом выбирать, а не сразу же сдаваться кому-то под флаг в анальное рабство, как всем кажется видимо, из-за дроча Садового и Гриценка. Наивно предполагаю, что если бы было больше сил, эти ребятки уже не могли бы так легко перетягивать внимание на свои светлые персоны. А после президентских выборов еще можно зайти на хайпе в парламент.

Помазан Богдан

Міністр
Команда форуму
Ах, прошу прощения, я забыл про официальную позицию партии о неподдержании какого-либо кандидата, а значит инициатива уже априори противоречит, во всяком случае во время президентских выборов.
Нет нет нет нет. Не поддержание только потому что нет своего (есть, но нет сейчас смысла).
Ключевое это не то что мы куда-то, а мы делаем все сами и если кто то захочет, то посмотрим.

Наивно предполагаю, что если бы было больше сил, эти ребятки уже не могли бы так легко перетягивать внимание на свои светлые персоны. А после президентских выборов еще можно зайти на хайпе в парламент.
  • Мы не поддерживаем популистов
  • Какой хайп может глобально сделать поддержкой Гриценко несуществующая партия? (какой хайп отловил себе сейчас допустим Найем тем что засветился там?)
Я не вижу смысла обсуждать поддержку №6 по рейтингу, лучше поддерживать если поддерживать №1, максимум №2.

Нас. пункт
Харків

Помазан Богдан

Міністр
Команда форуму
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛЮДИ ВАЖЛИВІ"
Код: 42702427
Адреса: 01001, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛІВСЬКА, будинок 6-А
Керівник: Турупалов Антон Вікторович
Діяльність: 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н. в. і. у.
Стан: зареєстровано
Дата реєстрації: 14.12.2018
Телефони: 380445370753

Да и Антон Геращенко там всегда.
И офис у них в самопомощи.

Slash-22

Активіст
Нас. пункт
Odessa
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛЮДИ ВАЖЛИВІ"
Код: 42702427
Адреса: 01001, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛІВСЬКА, будинок 6-А
Керівник: Турупалов Антон Вікторович
Діяльність: 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н. в. і. у.
Стан: зареєстровано
Дата реєстрації: 14.12.2018
Телефони: 380445370753

Да и Антон Геращенко там всегда.
И офис у них в самопомощи.
К сожалению, не знаю кто такой Турупалов...

Помазан Богдан

Міністр
Команда форуму
К сожалению, не знаю кто такой Турупалов...
Он с Николаева.

И сейчас бодро работает при мерии Николаева.
какой там писец я думаю объяснять не стоит.
Да и у нас люди есть кто с Николаева и кто его знает, поэтому была дана рекомендация игнорить весь этот движ до тех пор пока они сами не прийдут к нам.

Зверху