ОСББ/ОСМД

Sfandex

Активіст
Нас. пункт
Харків
Харків, величезне прохання. Хто має справу з якимись проблемами зі створення/в діяльності осбб, напишіть мені, будь ласка.
Я трохи з темою знайома (приймала участь в створенні осбб) але я знаю тільки наш окремий випадок, треба більше інформації.
Цікавлять саме конкретні практичні проблеми, законодавство читала (й ще почитаю).

Марина Зя

Активіст
Нас. пункт
Харків
Харків, величезне прохання. Хто має справу з якимись проблемами зі створення/в діяльності осбб, напишіть мені, будь ласка.
Я трохи з темою знайома (приймала участь в створенні осбб) але я знаю тільки наш окремий випадок, треба більше інформації.
Цікавлять саме конкретні практичні проблеми, законодавство читала (й ще почитаю).
Згадала, що Соловйов рекомендував якось з питання ОСББ інформацію від Демальянсу ось тут

barrister

Міністр
Команда форуму
Нас. пункт
Харків
Мы созхдавали ОСББ два с лишним года назад. Прямого противодействия не было. Но сначала чиновники под видом семинара долго всех отговаривали. Потом долго трахали мозг с документами. Но у нас в доме несколько активистов разной степени упоротости было, так что шансов не было. Чтобы было понятно, я активист-лайт. Можете себе представить пробивную силу активиста- полный вкус :) Она сейчас и председатель.

Нас. пункт
Харків
Так проблема была, (пришли представители и немножечко припугнули за день до сдачи всего пакета доков на регистрацию) теперь организацию процесса вряд-ли можно восстановить, народ не подтянется....

Помазан Богдан

Міністр
Команда форуму
чим, на ваш погляд, може допомогти партія? (як об'єднання активістів та коли/якщо/ матиме своїх депутатів в міськраді)
Организовать всех кто хочет создать ОСББ под своими флагами под мерией с требованием помочь в регистрации?

Зверху