ОСББ/ОСМД

Sfandex

Активіст
Нас. пункт
Харків
Харків, величезне прохання. Хто має справу з якимись проблемами зі створення/в діяльності осбб, напишіть мені, будь ласка.
Я трохи з темою знайома (приймала участь в створенні осбб) але я знаю тільки наш окремий випадок, треба більше інформації.
Цікавлять саме конкретні практичні проблеми, законодавство читала (й ще почитаю).

Марина Зя

Активіст
Нас. пункт
Харків
Харків, величезне прохання. Хто має справу з якимись проблемами зі створення/в діяльності осбб, напишіть мені, будь ласка.
Я трохи з темою знайома (приймала участь в створенні осбб) але я знаю тільки наш окремий випадок, треба більше інформації.
Цікавлять саме конкретні практичні проблеми, законодавство читала (й ще почитаю).
Згадала, що Соловйов рекомендував якось з питання ОСББ інформацію від Демальянсу ось тут

barrister

Міністр
Команда форуму
Нас. пункт
Харків
Мы созхдавали ОСББ два с лишним года назад. Прямого противодействия не было. Но сначала чиновники под видом семинара долго всех отговаривали. Потом долго трахали мозг с документами. Но у нас в доме несколько активистов разной степени упоротости было, так что шансов не было. Чтобы было понятно, я активист-лайт. Можете себе представить пробивную силу активиста- полный вкус :) Она сейчас и председатель.

Нас. пункт
Харків
Так проблема была, (пришли представители и немножечко припугнули за день до сдачи всего пакета доков на регистрацию) теперь организацию процесса вряд-ли можно восстановить, народ не подтянется....

Помазан Богдан

Міністр
Команда форуму
чим, на ваш погляд, може допомогти партія? (як об'єднання активістів та коли/якщо/ матиме своїх депутатів в міськраді)
Организовать всех кто хочет создать ОСББ под своими флагами под мерией с требованием помочь в регистрации?

Sfandex

Активіст
Нас. пункт
Харків
под своими флагами под мерией с требованием помочь в регистрации?
з того, що розповідають, начебто реєстрація не така проблема, як отримання документації про будинок від жеків
а взагалі багато проблем про домовитись між сусідами
не всі хочуть осбб
не всі хочуть цим займатись

щоб виходити з флагами, треба конкретні проблеми, там, "нам відмовляють у реєстрації" чи "нам не дають документи" і краще щоб люди з більш ніж одного осбб були готові вийти
бо якщо проблема "половина мешканців не хочуть", чи "один голова втік, іншого не можемо вибрати", то до чого тут міськвлада, коли це між собою треба вирішувати

Зверху